تعویض باتری


باتری اتومبیل وسیله ای است که انرژی الکتریکی مورد نیاز بخش های مختلف خودرو را فراهم می آورد. با توجه به رابطه ی کاملا مستقیمی که سلامت باتری خودرو با عملکرد خودروی شما دارد، توجه به آن از اهمیت زیادی برخوردار است.

ماهیت باتری در اکثر خودرو ها به گونه ای است که پیش از تخلیه شدن به شما هیچ گونه هشداری نمی دهد و شما چنانچه به باتری خودروی خود اهمیت ندهید، هنگامی متوجه خرابی باتری خود می شوید که پشت خودرو به دنبال روشن کردن آن هستید و اتومبیل روشن نمی شود. پس به منظور جلوگیری از بروز این مشکل، می بایست همواره سلامت باتری خودروی خود را بررسی نموده و در صورت لزوم آن را تعویض نمایید. ما در کاربوی، با ارائه ی طیف متنوعی از باتری های مطرح بازار به دنبال سلامت متداوم خودروی شما هستیم.

سوالات متداول تعویض باتری

برای انجام سرویس تعویض باتری به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس تعویض باتری چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که طیف متنوعی از محصولات در کاربوی ارائه می گردد، نمی توان پیش از ثبت نهایی محصول مورد نظر، قیمت آن را اعلام نمود و مشاهده قیمت تمام شده ی سرویس تعویض باتری ، تنها پس از ثبت محصول سرویس قابل مشاهده می باشد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس تعویض باتری کاربوی وجود دارد؟

سرویس تعویض باتری کاربوی امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.


باتری مورد نیاز خودروی خود را نمی دانم. چطور از بین این همه محصولات ارائه شده یکی را برای خودروی خود انتخاب نمایم؟

در صورتی که اطلاعات کافی به منظور انتخاب باتری را جهت انجام سرویس تعویض باتری ندارید، می توانید با شماره 84015600 تماس گرفته و داخلی 2 را شماره گیری نمایید تا مشاوران فنی کاربوی شما را در انتخاب محصول مناسب یاری نمایند.


آیا هنگام دریافت سرویس تعویض باتری کاربوی می بایست داغی باتری را به کاربوی تحویل داد؟

مشتری می تواند داغی باتری را به کاربوی تحویل ندهد. اما با توجه به این که قیمت سرویس تعویض باتری کاربوی با در نظر گرفتن تحویل داغی توسط مشتری به کاربوی محاسبه شده است، در صورتی که مشتری تمایلی به تحویل داغی خود به کاربوی نداشته باشد می بایست مابه التفاوت آن را به ازای هر آمپر به کاربوی تحویل نماید. جزیئات این مبلغ در داخل اپلیکیشن کاربوی و قسمت تعویض باتری قابل مشاهده می باشد.