کارواش بدون آب ( سبز )


با استفاده از انواع سرویس های مختلف کارواش کاربوی، نه تنها در سطح شهر متفاوت رانندگی خواهید کرد، بلکه به محیط زیست نیز احترام خواهید گذاشت. نیروهای کارواش ما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره ای آب، درخشان تر و زیباتر از همیشه خواهند نمود. با استفاده از کاربوی دیگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمی کنید و مهم تر از همه، بدنه خودروی شما از آسیب های ناشی از کارواش های سنتی و اتوماتیک در امان خواهد بود.

لازم به ذکر است که کاربوی در فصل های پاییز و زمستان تمامی سرویس های کارواش خود را گارانتی باران می نماید. به گونه ای که چنانچه تا 48 ساعت پس از دریافت یک سرویس کارواش از کاربوی، بارش باران موجب کثیف شدن خودروی شما گردید، کاربوی یک سرویس روشویی رایگان به شما هدیه خواهد داد

سوالات مربوط به سرویس کارواش

آیا هنگام انجام کارواش سبز کاربوی، از آب استفاده می شود؟

خیر، تمامی فرایندهای کارواش سبز کاربوی بدون استفاده از حتی یک قطره آب انجام می شوند.


هنگام نظافت خودرو از چه موادی استفاده می گردد؟

متخصصین کاربوی به منظور نظافت خودروها از مواد مخصوص کارواش بدون آب و دستمال میکروفایبر استفاده می نمایند.


برای انجام سرویس کارواش سبز به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس کارواش سبز چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که هزینه ی خدمات کاربوی وابسته به نوع خودرو می باشد، نمی توان به طور کلی یک قیمت را اعلام نمود. پس از ثبت خودروی مورد نظر، قیمت خدمات کارواش سبز کاربوی برای آن خودرو قابل مشاهده می باشد.


آیا نیروهای کاربوی جهت انجام سرویس کارواش سبز به برق احتیاج دارند؟

متخصصین کارواش سبز کاربوی دارای جاروبرقی های شارژی و همچنین برقی می باشند. در صورت عدم وجود برق آنها می توانند از مدل شارژی آن استفاده نمایند. همچنین، ذکر این نکته قابل توجه است که نیروهای کاربوی آموزش های لازم به منظور نظافت بدون نیاز به جارو برقی را نیز طی نموده و دارای این مهارت می باشند که خودروی شما را بدون نیاز به جارو برقی و با استفاده از تجهیزات دستی تمیز نمایند.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس کارواش سبز کاربوی وجود دارد؟

سرویس کارواش سبز کاربوی امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.


مدت زمان انجام سرویس کارواش سبز کاربوی چقدر می باشد؟

مدت زمان این سرویس با توجه به نوع کارواش انتخابی، نوع خودرو و همچنین میزان کثیف بودن خودرو متفاوت بوده و ممکن است از 40 دقیقه تا 150 دقیقه به طول بینجامد.