کارشناسی خودرو


این روزها با توجه به افزایش قیمت خودروهای صفر کیلومتر، بازار خرید فروش خودروهای دست دوم رونق زیادی پیدا کرده و در این میان عده ای افراد سودجو با سوء استفاده از مشتریان واقعی خودروهای تصادفی یا ناسالم را به عنوان سالم به فروش می رسانند. در این میان مجموعه کاربوی با استفاده از کارشناسانی مجرب در زمینه خودرو به یاری شما آمده و با بررسی کلیه آیتم های مهم در سلامتی خودرو مانند یک دوست حرفه ای شما را تا یافتن خودرویی سالم و مورد پسند شما یاری میکند تا از سرمایه شما برای خرید مناسب ترین خودرو استفاده شود.

سوالات متداول کارشناسی خودرو

تفاوت بین سرویس کارشناسی عادی و کارشناسی پیشرفته کاربوی در چیست؟

در سرویس کارشناسی عادی خودرو، آیتم های بدنه خودرو، فنی و موتور، ایمنی، سیستم تهویه مطبوع، و لاستیک ها مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرند. اما در سرویس کارشناسی پیشرفته کاربوی، علاوه بر این آیتم ها، آیتم های فرمان و پشت آمپر، سیستم صوتی و تصویری، تست رانندگی، روشنایی، صندلی ها و کنسول، شیشه و آینه نیز مورد بررسی و کارشناسی قرار می گیرند.


برای انجام سرویس کارشناسی خودرو به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس کارشناسی خودرو چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که هزینه ی خدمات کاربوی وابسته به نوع خودرو می باشد، نمی توان به طور کلی یک قیمت را اعلام نمود. پس از ثبت خودروی مورد نظر، قیمت سرویس کارشناسی خودرو کاربوی برای آن خودرو قابل مشاهده می باشد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس کارشناسی خودرو کاربوی وجود دارد؟

سرویس کارشناسی خودرو کاربوی امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.