تعویض لنت


ارائه ی طیف متنوعی از لنت ترمز های اصلی (Genuine Parts) و همچنین برندهای مطرح بازار.

همه ی ما به کارکرد ترمز در خودرو آگاه هستیم، ترمز ها از سرعت وسیله نقلیه می کاهند – و لنت ترمز نقش مهمی در این فرایند ایفا می کند. در شرایط اضطراری ، لنت های ترمز می توانند از توقف ناگهانی خودرو و برخورد با وسیله های نقلیه دیگر، پیاده ها و دوچرخه سواران جلوگیری کند.بنابراین اهمیت یک سیستم ترمز موثر نمی تواند کم اهمیت باشد.برای ایمن نگه داشتن همیشگی شما مشتری گرامی خدمت رسانی تعویض لنت و ترمز را به شما پیشنهاد می نماییم.

سوالات متداول تعویض لنت ترمز

برای انجام سرویس تعویض لنت ترمز به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس تعویض لنت ترمز چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که طیف متنوعی از محصولات در کاربوی ارائه می گردد، نمی توان پیش از ثبت نهایی محصول مورد نظر، قیمت آن را اعلام نمود و مشاهده قیمت تمام شده ی سرویس تعویض لنت ترمز، تنها پس از ثبت محصولات سرویس قابل مشاهده می باشد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس تعویض لنت ترمز کاربوی وجود دارد؟

سرویس تعویض لنت ترمز کاربوی امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.


بنده لنت ترمز مورد نظر خود را قبلا تهیه کرده ام. آیا امکان انجام سرویس تعویض لنت ترمز بدون انتخاب محصول از کاربوی وجود دارد؟

بله، در این صورت پس از هماهنگی با واحد فنی کاربوی، تنها با پرداخت اجرت سرویس لنت ترمز ، می توان از خدمات کاربوی استفاده نمود.


لنت ترمز مورد نیاز خودروی خود را نمی دانم. چطور از بین این همه محصولات ارائه شده یکی را برای خودروی خود انتخاب نمایم؟

در صورتی که اطلاعات کافی به منظور انتخاب لنت ترمز را جهت انجام سرویس تعویض لنت ترمز ندارید، می توانید با شماره 84015600 تماس گرفته و داخلی 2 را شماره گیری نمایید تا مشاوران فنی کاربوی شما را در انتخاب محصول مناسب یاری نمایند.