خدمات لوکس خودرو


چنانچه به سلامت ظاهر خودروی خود اهمیت می دهید و به دنبال متفاوت بودن هستید، ما خدمات لوکس خودروی کاربوی را به شما پیشنهاد می کنیم. کاربوی با ارائه ی انواع مختلف خدمات حرفه ای خودرو، به دنبال محافظت طولانی مدت، درخشش، و تازگی همیشگی خودروی شما می باشد.

خدمات لوکس خودروی کاربوی شامل موارد زیر می باشد:

صفرشویی : شست و شوی بدون آب بدنه، شیشه ها، تایر و رینگ خودرو + پسماند زدایی سطوح داخلی خودرو و صندوق عقب + نظافت داشبورد، رو دری ها + واکس ویژه صفرشویی بدنه+موتورشویی + جرم گیری داخل خودرو شامل سقف، ستون ها،صندلی ها، داشبورد، روردی ها، لای درب ها، صندوق عقب+ معطر کننده خودرو

پلیمر بدنه : انجام روشویی بدون اب و سپس ایجاد لایه پلمیری موقت روی بدنه خودرو جهت محافظت از خط و خش های جزئی و پاکسازی آسان

پاک سازی تهویه مطبوع : پاک سازی و اصلاح هوای تهویه مطبوع خودرو و حذف بوی نامطبوع (سیگار،بوی نم و...) از سیستم

سوالات متداول خدمات لوکس خودرو

آیا هنگام انجام سرویس های خدمات لوکس خودرو، از آب استفاده می شود؟

خیر، تمامی فرایندهای مربوط به خدمات لوکس خودرو حتی سرویس صفرشویی کاربوی بدون استفاده از حتی یک قطره آب انجام می شوند.


هنگام انجام سرویس صفرشویی از چه موادی استفاده می گردد؟

متخصصین کاربوی به منظور انجام سرویس صفرشویی از مواد مخصوص صفرشویی خودرو بدون آب و دستمال میکروفایبر استفاده می نمایند.


برای انجام سرویس های خدمات لوکس خودرو به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که نیروهای کاربوی بتوانند آزادانه پیرامون خودرو حرکت نمایند.


هزینه ی انجام سرویس خدمات لوکس خودرو چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که هزینه ی خدمات کاربوی وابسته به نوع خودرو می باشد، نمی توان به طور کلی یک قیمت را اعلام نمود. پس از ثبت خودروی مورد نظر، قیمت خدمات لوکس خودرو کاربوی برای آن خودرو قابل مشاهده می باشد.


آیا نیروهای کاربوی جهت انجام سرویس های خدمات لوکس خودرو به برق احتیاج دارند؟

به منظور اجرای سرویس های پلیمر بدنه خودرو و همچنین پاک سازی تهویه مطبوع، نیازی به استفاده از برق نمی باشد. اما متخصصین کاربوی به منظور اجرای سرویس صفرشویی خورو، به برق نیاز دارند و فراهم بودن آن از ضروریات کار می باشد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس های خدمات لوکس خودرو کاربوی وجود دارد؟

سرویس های پلیمر بدنه و صفرشویی خودرو نیاز به فضای بسته دارند. اما سرویس پاک سازی تهویه مطبوع را می توان در فضای باز نیز انجام داد.


مدت زمان انجام سرویس خدمات لوکس خودرو کاربوی چقدر می باشد؟

مدت زمان تقریبی انجام سرویس های پلیمر بدنه و صفرشویی با توجه به نوع خودرو از 2 تا 4 ساعت زمان صرف می نمایند. سرویس تهویه مطبوع خودرو نیز حدود 20 دقیقه زمان نیاز دارد.