تعویض روغن


استفاده از انواع روغن موتورهای داخلی و خارجی با کیفیت و توصیه شده توسط سازنده خودرو.

روغن موتور روانکاری است که در موتورهای احتراق داخلی بکار برده می شود و نیروی خودرو، موتور سیکلت، موتور ژنراتور و بسیاری از ماشین های دیگر را افزایش می دهد. در موتورها قطعاتی وجود دارند که در برابر یکدیگر حرکت می کنند و اصطکاک با استفاده از تبدیل انرژی جنبشی به گرما، مفید می شوند. اما این قطعات نیز از بین می روند، که می تواند منجر به کاهش بهره وری و از کار افتادگی موتور و سبب افزایش مصرف سوخت، کاهش توان خودروی شما می شود.شرکت کاربوی برای ایمن نگاه داشتن شما خدمات رسانی روغن موتور را به شما مشتری گرامی پیشنهاد می نماید.

سوالات متداول تعویض روغن و فیلتر

برای انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر به چه میزان فضا احتیاج می باشد؟

فضای مورد نیاز نیروهای کاربوی جهت انجام خدمات مورد نظر مشتری زیاد نبوده و فضا تنها می بایست به قدری باشد که خودروی کاربوی در مقابل خودروی مشتری قرار گیرد.


هزینه ی انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر چه مقدار می باشد؟

با توجه به این که طیف متنوعی از محصولات در کاربوی ارائه می گردد، نمی توان پیش از ثبت نهایی محصول مورد نظر، قیمت آن را اعلام نمود و مشاهده قیمت تمام شده ی سرویس تعویض روغن و فیلتر، تنها پس از ثبت محصولات سرویس قابل مشاهده می باشد.


در چه مکان هایی امکان انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر کاربوی وجود دارد؟

سرویس تعویض روغن و فیلتر کاربوی امکان اجرا در کلیه ی مکان های مسقف و همچنین بدون سقف را داشته و تفاوتی مابین داخل پارکینگ و یا داخل کوچه و خیابان وجود ندارد.


بنده روغن و فیلتر های مورد نظر خود را قبلا تهیه کرده ام. آیا امکان انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر بدون انتخاب محصول از کاربوی وجود دارد؟

بله، در این صورت پس از هماهنگی با واحد فنی کاربوی، تنها با پرداخت اجرت سرویس تعویض روغن و فیلتر، می توان از خدمات کاربوی استفاده نمود.


هنگام انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر، روغن قبلی به چه صورت تخلیه می گردد؟

با توجه به این که امکان تخلیه روغن هم به صورت استفاده از دستگاه ساکشن و هم به صورت پیچ کارتل وجود دارد، مشتریان می توانند به دلخواه خود از متخصصین کاربوی درخواست نمایند تا مطابق میلشان روغن آن ها تخلیه کنند.


روغن مورد نیاز خودروی خود را نمی دانم. چطور از بین این همه محصولات ارائه شده یکی را برای خودروی خود انتخاب نمایم؟

در صورتی که اطلاعات کافی به منظور انتخاب روغن موتور و فیلترها را جهت انجام سرویس تعویض روغن و فیلتر ندارید، می توانید با شماره 84015600 تماس گرفته و داخلی 2 را شماره گیری نمایید تا مشاوران فنی کاربوی شما را در انتخاب محصول مناسب یاری نمایند.