درباره کاربوی

آخرین بروزرسانی : 21 خرداد 1397

شرکت صنعت نوآوران سام آریا تحت عنوان برند "کاربوی" با بهره گیری از نیروهای مجرب و در استخدام شرکت، به منظور ارائه ی انواع خدمات آنلاین خودرو در سطح شهر تهران تاسیس گردیده است.کاربوی، خدمات سرویس های دوره ای خودرو و کارواش سبز را برای شما مطمئن تر، به صرفه تر و راحت تر از همیشه انجام می دهد. متخصصان حرفه ای سرویس های دوره ای و کارواش ما، مسئول خوب کردن حال خودروی شما هستند. برای این کار تنها کافی است با مراجعه به نرم افزار و یا وب سایت کاربوی، زمان، مکان و نوع سرویسی را که می خواهید انتخاب کنید تا کاربوی های ما در اولین فرصت نسبت به انجام سرویس مورد نظر شما در خانه، محل کار و یا هر مکان دیگری که شما مشخص می نمایید حضور یابند. وسایل و تجهیزات ما به بهترین شکل ممکن توسط تیم مهندسی کاربوی طراحی شده اند تا با امکانات کامل در محل شما حضور یابیم.

سرویس های خودرو

خدمات تخصصی قابل ارائه کاربوی در حوزه سرویس های خودرو به شرح زیر می باشند:

تعویض روغن موتور

استفاده از انواع روغن موتورهای داخلی و خارجی با کیفیت و توصیه شده توسط سازنده خودرو

تعویض لنت ترمز

ارائه ی طیف متنوعی از لنت ترمز های اصلی (Genuine Parts) و همچنین برندهای مطرح بازار

تعویض فیلترهای خودرو

تعویض انواع فیلترهای خودرو شامل فیلتر روغن، فیلتر کابین، فیلتر هوا و فیلتر بنزین با استفاده از قطعات اصلی (Genuine Parts) و همچنین برندهای مطرح بازار

تعویض باطری

ارائه ی باطری مناسب و مختص هر خودرو با توجه به نوع آمپر مورد نیاز خودرو

پنچرگیری تیوبلس

پنچرگیری لاستیک های تیوبلس، تنظیم باد ( به جز موارد پارگی لاستیک )

کاربوی دست شما را در انتخاب نوع محصول درخواستی باز گذاشته و شما اختیار انتخاب برند مورد نظر خود در بین محصولات ارائه شده را دارید. با استفاده از خدمات سرویس های دوره ای کاربوی، دیگر نیازی نیست که نگران فراموشی زمان تعویض روغن، فیلتر و لنت خودروی خود باشید. زیرا کاربوی همه ی این سرویس ها را به شما یادآوری خواهد کرد. تنها کافیست که میزان کیلومتر کارکرد خودروی خود را وارد نمایید تا ما سر موعد مقرر آن را به شما اطلاع دهیم.

کاربوی دوست دار محیط زیست

با استفاده از انواع سرویس های مختلف کارواش کاربوی، نه تنها در سطح شهر متفاوت رانندگی خواهید کرد، بلکه به محیط زیست نیز احترام خواهید گذاشت. نیروهای کارواش ما با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های نانو، خودروی شما را بدون استفاده از قطره ای آب، درخشان تر و زیباتر از همیشه خواهند نمود. با استفاده از کاربوی دیگر در صف کارواش معطل نشده و انعام پرداخت نمی کنید و مهم تر از همه، بدنه خودروی شما از آسیب های ناشی از کارواش های سنتی و اتوماتیک در امان خواهد بود.

سرویس های کارواش خودرو

سرویس های کارواش قابل ارائه کاربوی به شرح زیر می باشند:

سرویس توشویی

پسماند زدایی سطوح داخلی خودرو و صندوق عقب + نظافت داشبورد، رو دری ها و صندلی خودرو + نظافت لاستیک کف خودرو + معطر کننده خودرو (مدت زمان اجرا: حدود 50 دقیقه)

سرویس روشویی

شست و شوی بدون آب بدنه، شیشه ها، تایر و رینگ خودرو (جلای رنگ خودرو با ایجاد لایه ای جهت محافظت در برابر آلودگی هوا) (مدت زمان اجرا: حدود 60 دقیقه)

سرویس نرمال (روشویی + توشویی)

شست و شوی بدون آب بدنه، شیشه ها، تایر و رینگ خودرو (جلای رنگ خودرو با ایجاد لایه ای جهت محافظت در برابر آلودگی هوا) +پسماند زدایی سطوح داخلی خودرو و صندوق عقب + نظافت داشبورد، رو دری ها + معطر کننده خودرو (مدت زمان اجرا: حدود 100 دقیقه)

سرویس اسپشیال

آپشن های سرویس نرمال + جلای اختصاصی بدنه با استفاده از واکس ویژه به منظور براقیت و محافظت پایدار بدنه خودرو (مدت زمان اجرا: حدود 120 دقیقه)

سرویس موتورشویی

پاک کنندگی انواع جرم و روغن از سطح خارجی موتور خودرو (مدت زمان اجرا: حدود 30 دقیقه)

خدمات لوکس خودرو

کاربوی خدمات ویژه ای را مخصوص مشتریانی که به سلامت ظاهر خودروی خود اهمیت می دهند، فراهم آورده است. این خدمات شامل موارد زیر می باشند:

صفرشویی

شست و شوی بدون آب بدنه، شیشه ها، تایر و رینگ خودرو +پسماند زدایی سطوح داخلی خودرو و صندوق عقب + نظافت داشبورد، رو دری ها +واکس ویژه صفرشویی بدنه+موتورشویی+جرم گیری داخل خودرو شامل سقف، ستون ها،صندلی ها، داشبورد، روردی ها، لای درب ها، صندوق عقب+ معطر کننده خودرو (مدت زمان اجرا: حدود 240 دقیقه)

پلیمر بدنه

انجام روشویی بدون اب و سپس ایجاد لایه پلمیری موقت روی بدنه خودرو جهت محافظت از خط و خش های جزئی و پاکسازی آسان

پاک سازی تهویه مطبوع

پاک سازی و اصلاح هوای تهویه مطبوع خودرو و حذف بوی نامطبوع(سیگار،بوی نم و...) از سیستم