شرایط و مقررات استفاده از کاربوی

آخرین بروزرسانی : 10 دی 1396

ماده 1 - حساب کاربری

جهت استفاده از خدمات و تسهیلات کاربوی، هر کاربر موظف به ایجاد یک حساب کاربری می باشد که بدین منظور می بایست اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل خود را به طور صحیح وارد نماید. لازم به ذکر است که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده کاربر می باشد.

ثبت نام در کاربوی به منزله ی مطالعه ی کامل قوانین و مقررات کاربوی و پذیرش آنها می باشد. قوانینی که احتمال ایجاد تغییر در آنها وجود داشته و استفاده مداوم کاربر از تسهیلات کاربوی به معنای توافق با این تغیرات احتمالی می باشد.

امکان ایجاد بیش از یک حساب کاربری با هر شماره تلفن و ایمیل در کاربوی وجود ندارد و هر کاربر می تواند حداکثر یک حساب کاربری ایجاد نماید.

با ایجاد حساب کاربری، مسئولیت تمامی فعالیت ها و درخواست های صورت گرفته بر عهده صاحب حساب کاربری می باشد و کاربر حق واگذاری و اجازه ی استفاده از حساب کاربری خود به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را ندارد.

چنانچه شرکت تشخیص دهد که کاربر قوانین و مقررات مربوطه را نقض نموده است، حساب کاربری وی را مسدود نموده و از ارائه ی سرویس خودداری می نماید. در سایر موارد، مسدود نمودن حساب کاربری، تنها با درخواست کاربر صورت می پذیرد.

تمامی اصول و فعالیت های کاربوی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد، بدین ترتیب کاربر می پذیرد که در حین استفاده از خدمات و سرویس های کاربوی، هیچ گونه درخواست غیر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و متضاد با عرف جامعه را نداشته باشد.

ماده 2 - استفاده از کاربوی

کاربر می بایست قبل از دریافت خدمت مورد نظر خود، خودروی خود را به طور کامل بررسی نماید. بدیهی است که کاربوی هیچ گونه تعهدی نسبت به مواردی از قبیل مفقودی وسایل شخصی، آسیب به خودرو و ... در حین ارائه ی خدمت نخواهد داشت. در این خصوص بهتر است که از دادن سوییچ خودرو به نیروهای کاربوی خودداری گردد.

اتومبیل سرویس گیرنده می بایست عاری از هرگونه وسیله و تجهیز خطرناک همچون مواد منفجره، آتش زا، سمی و ... باشد.

با استفاده از کاربوی، کاربر می پذیرد که مسئولیت فراهم آوری منابع سخت افزاری و اینترنتی لازم جهت استفاده از خدمات کاربوی را پذیرفته و مسئولیتی در این خصوص، متوجه شرکت نمی شود.

هر گونه سوء استفاده از کاربوی به نحوی که موجب ایجاد خسارت و صدمه به این شرکت گردد غیر مجاز بوده و کاربر می بایست متعهد به این موضوع باشد.

ماده 3 - هزینه ها و پرداخت ها

به منظور راحتی و سهولت کاربران در استفاده از خدمات، تمامی هزینه های ارائه شده به صورت "تومان" می باشند.

انتخاب یک سرویس توسط کاربر، به معنای پذیرش هزینه ی مشخص شده از طرف کاربوی بوده و پس از دریافت خدمت، نمی تواند اعتراضی نسبت به این موضوع داشته باشد.

پرداخت هزینه های مربوط به سرویس های ارائه شده توسط کاربوی، به صورت های اینترنتی و پرداخت در محل می تواند انجام گردد.

پس از انتخاب یک سرویس و پرداخت هزینه ی مربوط به آن، امکان استرداد وجه پرداختی وجود نخواهد داشت.

در پرداخت های اینترنتی، اطلاعات دقیق پرداخت می بایست توسط کاربر ذخیره گردند تا در موارد پرداخت های ناموفق، امکان انجام پیگیری های لازم وجود داشته باشد.

ماده 4 - مسئولیت کاربوی

مشخصات شناسایی نیروهای کاربوی می بایست قبل از آغاز سرویس خودرو، توسط سرویس گیرنده بررسی شود.

نیروهای کاربوی، تنها مسئول انجام سرویس هایی می باشند که در سایت و یا نرم افزار توسط سرویس گیرنده در خواست گردیده است و امکان انجام سرویس خارج از حیطه ی درخواستی وجود ندارد.

کاربوی، اطلاعات دریافتی از کاربران شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، ایمیل، آدرس و... را محرمانه تلقی کرده و این اطلاعات را به غیر از مواردی همچون حکم قانون و دستور مقام قضایی، در اختیار هیچ شخص و نهادی قرار نخواهد داد.

مسئولیت حفظ اطلاعات مربوط به حساب کاربری بر عهده دارنده آن می باشد. در صورت سرقت اطلاعات مربوط به حساب، کاربر موظف است که سریعا این موضوع را به کاربوی اطلاع رسانی نماید و تا هنگام اطلاع رسانی، مسئولیت تمامی اتفاقات احتمالی رخ داده بر عهده کاربر می باشد.